Дентальна імплантація

Дентальна імплантація — найсучасніший, фізіологічний та естетичний метод відновлення втраченого зуба.

Що таке дентальний імплантат?

Дентальний імплантат являє собою штучний титановий корінь зуба, який встановлюється замість втраченого власного, і на який згодом встановлюється коронка або інша ортопедична конструкція, необхідна в кожній конкретній ситуації.

Чим імплантати краще протезів?

Дентальний імплантат дозволяє максимально фізіологічно, естетично і комфортно для пацієнта відновити втрачені зуби. Імплантація дозволяє уникнути безлічі побічних ефектів, властивих застарілим видам протезування, а саме:

— Обробки зубів, які використовуються як опора в мостовидних конструкціях;

— Атрофії кістки на місці відсутніх зубів при носінні знімного протезу;

— Втрати смакових відчуттів, порушення дикції при носінні знімних протезів;

— Необхідності знімати протези для гігієни і під час сну;

Як відбувається імплантація?

На сьогодні імплантація перетворилася на рутинну стоматологічну маніпуляцію, яка виконюється амбулаторно і під місцевим знеболенням. Маніпуляція не займає багато часу і при необхідності дозволяє виготовити тимчасові протези, не чекаючи остаточної остеоінтеграції імплантату, безпосередньо відразу після процедури імплантації. Суть дентальної імплантації полягає у введенні штучного титанового кореня в заздалегідь підготовлений отвір в кістці. З плином часу і завдяки спеціальній структурі поверхні імплантату, відбувається його зрощення з кісткою щелепи, що дозволяє використовувати його, як повноцінну опору для безлічі варіантів протезних конструкцій.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Імплантати повинні встановлюватися тільки високопрофесійними хірургами-імплантологами, в нашій клініці імплантація проводиться доктором Олександром Кроликом — щелепно-лицьовим хірургом з досвідом роботи 20 років!

Did you like this? Share it!

0 comments on “Дентальна імплантація

Leave Comment